Ogólnopolska sieć wdrożeniowa certyfikowanych inżynierów Comodo:

Województwo:

Dolnośląskie:

Certyfikowany inżynier:
Marta Saifi

Firma:
ITION
Miasto:
Wrocław
Kontakt:
kontakt@ition.pl

Certyfikowany inżynier:
Łukasz Kuraciński

Firma:
ITION
Miasto:
Wrocław
Kontakt:
kontakt@ition.pl

Certyfikowany inżynier:
Paweł Fuławka

Firma:
CN Service Paweł Fuławka
Miasto:
Wrocław
Kontakt:
biuro@cnservice.pl

Certyfikowany inżynier:
Mateusz Bojakowski

Firma:
it4med – Łukasz Cecki
Miasto:
Wrocław
Kontakt:
mateusz.bojakowski@it4med.com.pl

Certyfikowany inżynier:
Łukasz Cecki

Firma:
it4med – Łukasz Cecki
Miasto:
Wrocław
Kontakt:
lukasz.cecki@it4med.com.pl

Certyfikowany inżynier:
Grzegorz Poniewierka

Firma:
NSI Spółka z o.o.
Miasto:
Głogów
Kontakt:
grzegorz.poniewierka@nsi.net.pl

Województwo:

Województwo Kujawsko-Pomorskie:

Certyfikowany inżynier:
Bartosz Galas

Firma:
Network Admin sp. z o.o.
Miasto:
Toruń
Kontakt:
bartosz.galas@bloom.pl

Certyfikowany inżynier:
Piotr Kamiński

Firma:
Network Admin sp. z o.o.
Miasto:
Toruń
Kontakt:
pkam@bloom.pl

Certyfikowany inżynier:
Michał Wojtczak

Firma:
Network Admin sp. z o.o.
Miasto:
Toruń
Kontakt:
michal.wojtczak@bloom.pl

Certyfikowany inżynier:
Aleksander Świtała

Firma:
ISBM – Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie
Miasto:
Bydgoszcz
Kontakt:
biuro@isbm.pl

Certyfikowany inżynier:
Anna Świtała

Firma:
ISBM – Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie
Miasto:
Bydgoszcz
Kontakt:
biuro@isbm.pl

Województwo:

Województwo Lubelskie:

Certyfikowany inżynier:
Marcin Oszczyk

Firma:
SZKOŁA TENISA TIEBREAK KAROLINA REJNIAK-OSZCZYK
Miasto:
Trzebieszów
Kontakt:
kabaty@tiebreak.pl

Certyfikowany inżynier:
Mariusz Madejek

Firma:
Niezależny informatyk
Miasto:
Opole Lubelskie
Kontakt:
mariusz.madejek@opolelubelskie.pl

Certyfikowany inżynier:
Robert Stolarek

Firma:
Niezależny informatyk
Miasto:
Opole Lubelskie
Kontakt:
robert.stolarek@opolelubelskie.pl

Województwo:

Województwo Lubuskie:

Województwo:

Województwo Łódzkie:

Certyfikowany inżynier:
Dawid Nowakowski

Firma:
Dynamic Engineering Dawid Nowakowski
Miasto:
Łódź
Kontakt:
dawid.nowakowski@dyne.pl

Certyfikowany inżynier:
Sławomir Muszyński

Firma:
Ideał sp.j.
Miasto:
Łódź
Kontakt:
sm@idealpc.pl

Certyfikowany inżynier:
Przemysław Sikora

Firma:
SpecAdmin Przemysław Sikora
Miasto:
Łódź
Kontakt:
comodo@specadmin.pl

Certyfikowany inżynier:
Krystian Kolasa

Firma:
mediaM Krystian Kolasa
Miasto:
Łódź
Kontakt:
pomoc@mediam.eu

Certyfikowany inżynier:
Karol Małecki

Firma:
Grupa mediaM sp. z o.o. sp.k.
Miasto:
Łódź
Kontakt:
pomoc@grupamediam.pl

Certyfikowany inżynier:
Jakub Wyrembowski

Firma:
SEBDAN
Miasto:
Łódź
Kontakt:
jakub@sebdan.pl

Certyfikowany inżynier:
Krzysztof Kellner

Firma:
SEBDAN
Miasto:
Łódź
Kontakt:
krzysztof@sebdan.pl

Województwo:

Województwo Małopolskie:

Certyfikowany inżynier:
Andrzej Gicala

Firma:
Teleaudyt
Miasto:
Kraków
Kontakt:
andrzej.gicala@teleaudyt.pl

Certyfikowany inżynier:
Dominik Szczurek

Firma:
Teleaudyt
Miasto:
Kraków
Kontakt:
dominik@teleaudyt.pl

Certyfikowany inżynier:
Mariusz Czechowski

Firma:
Centrum Obsługi Biznesu MRP-KODER Marek Dereń
Miasto:
Kraków
Kontakt:
mariusz.czechowski@mrp-koder.pl

Certyfikowany inżynier:
Zdzisław Pliszka

Firma:
ESC S.A.
Miasto:
Kraków
Kontakt:
zdzislaw.pliszka@escsa.pl

Certyfikowany inżynier:
Paweł Biernacki

Firma:
Sunseco Paweł Boruch
Miasto:
Kraków
Kontakt:
pawel.biernacki@sunseco.pl

Certyfikowany inżynier:
Paweł Boruch

Firma:
Sunseco Paweł Boruch
Miasto:
Kraków
Kontakt:
kontakt@sunseco.pl

Certyfikowany inżynier:
Łukasz Patrzyk

Firma:
FHU Alkom
Miasto:
Gorlice
Kontakt:
patrzyk@um.gorlice.pl

Certyfikowany inżynier:
Maciej Barycz

Firma:
Niezależny informatyk
Miasto:
Chełmiec
Kontakt:
informatyk@chelmiec.pl

Certyfikowany inżynier:
Krzysztof Łojowski

Firma:
CYBERlabs-Systemy Informatyczne
Miasto:
Świątniki Górne
Kontakt:
biuro@cyberlabs.pl

Województwo:

Województwo Mazowieckie:

Certyfikowany inżynier:
Jan Skibniewski

Firma:
ITO24 Marek Ciechociński
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
biuro@ito24.pro

Certyfikowany inżynier:
Marek Ciechociński

Firma:
ITO24 Marek Ciechociński
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
biuro@ito24.pro

Certyfikowany inżynier:
Marcin Kłosiński

Firma:
UNI-COM.pl Marcin Kłosiński
Miasto:
Żyrardów
Kontakt:
klosinski@uni-com.pl

Certyfikowany inżynier:
Marcin Kołodziejski

Firma:
UNI-COM.pl Marcin Kłosiński
Miasto:
Żyrardów
Kontakt:
help@pogotowieinformatyczne24.net

Certyfikowany inżynier:
Jacek Kurta

Firma:
UNI-COM.pl Marcin Kłosiński
Miasto:
Żyrardów
Kontakt:
serwis@pogotowieinformatyczne24.net

Certyfikowany inżynier:
Łukasz Cieślik

Firma:
WBT-IT Sp. z o.o.
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
biuro@wbt-it.pl

Certyfikowany inżynier:
Arkadiusz Lamparski

Firma:
NET SYSTEMS S.C. G.Krulikowski, A.Lamparski
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
a.lamparski@netsystems.com.pl

Certyfikowany inżynier:
Grzegorz Krulikowski

Firma:
NET SYSTEMS S.C. G.Krulikowski, A.Lamparski
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
g.krulikowski@netsystems.com.pl

Certyfikowany inżynier:
Mariusz Stępniewski

Firma:
VISUM-NET Mariusz Stępniewski
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
visum@visum-net.pl

Certyfikowany inżynier:
Jan Falkowski

Firma:
ITO24 Marek Ciechociński
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
j.falkowski@it-backup.pl

Certyfikowany inżynier:
Tomasz Falkowski

Firma:
ITO24 Marek Ciechociński
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
tom.chilli.falkowski@gmail.com

Certyfikowany inżynier:
Szczepaniak Jan

Firma:
M3admin
Miasto:
Warszawa
Kontakt:
jan.szczepaniak@m3admin.pl

Województwo:

Województwo Opolskie:

Certyfikowany inżynier:
Kamil Witkowski

Firma:
Vites mgr inż. Kamil Witkowski
Miasto:
Reńska Wieś
Kontakt:
biuro@vites.pl

Certyfikowany inżynier:
Dariusz Danecki

Firma:
IT Management
Miasto:
Opole
Kontakt:
darek@necki.eu

Certyfikowany inżynier:
Krzysztof Dereń

Firma:
Krzysztof Dereń INFORMATYKA
Miasto:
Kietrz
Kontakt:
deren.krzysztof@gmail.com

Województwo:

Województwo Podkarpackie:

Województwo:

Województwo Podlaskie:

Certyfikowany inżynier:
Wojciech Rółkowski

Firma:
P.H.U. JAWO Wojciech Rółkowski
Miasto:
Augustów
Kontakt:
jawo@post.pl

Województwo:

Województwo Pomorskie:

Certyfikowany inżynier:
Piotr Winnik

Firma:
drLAPTOP Piotr Winnik
Miasto:
Gdynia
Kontakt:
informatyk@drlaptop.pl

Województwo:

Województwo Śląskie:

Certyfikowany inżynier:
Jerzy Niesler

Firma:
Ceiks s.c. Ilona Niesler, Jerzy Niesler
Miasto:
Katowice
Kontakt:
jerzy@niesler.pl

Certyfikowany inżynier:
Michał Krzyżowski

Firma:
Usługi informatyczne web51.pl Michał Krzyżowski
Miasto:
Żywiec
Kontakt:
kontakt@web51.pl

Certyfikowany inżynier:
Jakub Trzaska

Firma:
Desigo Sp. z o.o.
Miasto:
Sosnowiec
Kontakt:
biuro@desigo.eu

Certyfikowany inżynier:
Grzegorz Nogły

Firma:
Systemy Komputerowe GregCom
Miasto:
Świerklany
Kontakt:
grzegorz@gregcom.pl

Certyfikowany inżynier:
Adam Matejczyk

Firma:
AGILEO IT sp. z o.o.
Miasto:
Katowice, Gliwice
Kontakt:
adam.matejczyk@agileo.it

Certyfikowany inżynier:
Marcin Maj

Firma:
AGILEO IT sp. z o.o.
Miasto:
Gliwice, Katowice
Kontakt:
marcin.maj@agileo.it

Certyfikowany inżynier:
Mariusz Bak

Firma:
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Miasto:
Zabrze
Kontakt:
m.bak@sccs.pl

Certyfikowany inżynier:
Łukasz Kulasza

Firma:
Intar Sp. z o.o.
Miasto:
Katowice
Kontakt:
lukasz@intar-it.pl

Certyfikowany inżynier:
Daniel Ciszewski

Firma:
CYBERWRONA Maciej Wrona
Miasto:
Jaworzno
Kontakt:
daniel.ciszewski@cyberwrona.pl

Certyfikowany inżynier:
Michał Ramski

Firma:
SerwLine
Miasto:
Katowice
Kontakt:
michal.r@serwline.pl

Certyfikowany inżynier:
Bartosz Grigoriew

Firma:
PER MODUM Bartosz Grigoriew
Miasto:
Bytom
Kontakt:
bartoszg@permodum.pl

Certyfikowany inżynier:
Michał Kocik

Firma:
Niezależny informatyk
Miasto:
Zabrze
Kontakt:
mkocik@sccs.pl

Certyfikowany inżynier:
Domin Jarosław

Firma:
Data Quest Domin Jarosław
Miasto:
Jastrzębie Zdrój
Kontakt:
jaroslaw.domin@dqhosting.pl

Certyfikowany inżynier:
Jacek Sierpiński

Firma:
Nbit Sp. z o.o.
Miasto:
Gliwice
Kontakt:
jacek.sierpinski@nbit.pl

Województwo:

Województwo Świętokrzyskie:

Certyfikowany inżynier:
Artur Szmidt

Firma:
INFORMIK Artur Szmidt
Miasto:
Końskie
Kontakt:
informik@ki.onet.pl

Województwo:

Województwo Warmińsko-Mazurskie:

Województwo:

Województwo Wielkopolskie:

Certyfikowany inżynier:
Krzysztof Sawiński

Firma:
Sawicom Krzysztof Sawiński
Miasto:
Poznań
Kontakt:
biuro@sawicom.pl

Certyfikowany inżynier:
Adam Drygas

Firma:
Sawicom Krzysztof Sawiński
Miasto:
Poznań
Kontakt:
biuro@sawicom.pl

Certyfikowany inżynier:
Jacek Plewa

Firma:
JMP Jacek Plewa
Miasto:
Luboń
Kontakt:
biuro@studiojp.pl

Certyfikowany inżynier:
Piotr Borowicz

Firma:
IT Masters Sp. z o.o.
Miasto:
Sarbia
Kontakt:
biuro@partner.poznan.pl

Certyfikowany inżynier:
Dominik Sikorski

Firma:
FHU PARTNER
Miasto:
Poznań
Kontakt:
biuro@partner.poznan.pl

Województwo:

Województwo Zachodniopomorskie: